Кінотеатр “Дружба” м.Чернігів

Cьогодні у кінотеатрі

ЯК ПРИБОРКАТИ ДРАКОНА 3: ПРИХОВАНИЙ СВІТ
Оригінальна назва: HOW TO TRAIN YOUR DRAGON: THE HIDDEN WORLD
Період прокату: з 21.02.2019 по 27.02.2019
Час показу та вартість: 12:50, 16:45 (55-60 грн.)
Студія: Universal
Країна: США
Жанр: анімаційна пригода
Режисер: ДІН ДЕБЛУА («Як приборкати дракона», «Як приборкати дракона 2»)
Нові пригоди давніх друзів – Гикавки та Беззубика. Селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу.
АЛІТА: БОЙОВИЙ АНГЕЛ
Оригінальна назва: ALITA: BATTLE ANGEL
Період прокату: з 21.02.2019 по 27.02.2019
Час показу та вартість: 18:40 (55-60 грн.)
Студія: 20TH Century Fox
Країна: США
Жанр: фантастика, бойовик, трилер
Режисер: Роберт Родрігес
В ролях: Дженніфер Коннеллі, Ейси Гонсалес/, Роза Салазар, Джекі Ерл Хейлі, Мішель Родрігес, Крістоф Вальц
Обмеження: 12+
Епічний пригодницький фільм про надію та спроможність від кінематографістів-новаторів Джеймса Камерона («Аватар») та Роберта Родрігеса («Місто гріхів»). Аліта (Роза Салазар) прокидається, не пам’ятаючи, хто вона, у майбутньому світі, який вона не впізнає. Її забирає до себе Ідо (Крістоф Вальц), співчутливий лікар, який розуміє, що десь у цій викинутій на смітник оболонці кіборга ховаються серце й душа молодої жінки з надзвичайним минулим. Поки Аліта вчиться орієнтуватися у своєму новому житті та у зрадливих вуличках Міста Брухту, Ідо намагається відгородити дівчину від її таємничого минулого, а новий друг – вуличний хлопець Ґ’юго (Кіан Джонсон), навпаки, пропонує допомогти оживити її пам’ять. Втім, лише коли за Алітою приходять безжальні корупціонери, що керують містом, вона знаходить ключ до розгадки свого минулого: дівчина володіє унікальними бойовими навичками, заради приборкання яких можновладці не зупиняться ні перед чим. Якщо Аліті вдасться не потрапити до їхніх пазурів, вона може зіграти ключову роль у порятунку своїх друзів, родини і того світу, який навчилася любити з дитинства.
100 РЕЧЕЙ ТА НІЧОГО ЗАЙВОГО
Оригінальна назва: 100 Dinge
Період прокату: з 21.02.2019 по 27.02.2019
Час показу та вартість: 20:50 (55-60 грн.)
Студія: Erfttal Film, Warner Bros. GmbH
Країна: Німеччина
Жанр: комедія
Режисер: Флоріан Давід Фіц
В ролях: Флоріан Давід Фіц (Пауль), Маттіас Швайгхефер (Тоні), Міріам Штайн (Люсі)...
Обмеження: 16+
Ви коли-небудь замислювалися, наскільки ми залежимо від тих речей, які оточують нас кожен день? Уявіть свій день без ліжка, телефону, плити або чого-небудь іншого в будинку. У кращих друзів Пауля та Тоні ця залежність просто на якомусь космічному рівні: вони живуть заради того, щоб постійно купувати все нові та нові речі. Після одного вельми великого контракту на підпитку друзі посперечалися: їм потрібно протриматися 100 днів без всього майна. Усі речі будуть замкнені на складі, але кожен день опівночі можна брати на день щось одне. Правда, потім його потрібно повернути. Це парі має допомогти друзям переоцінити свої цінності, свої життя. Імовірно, вони знайдуть нові грані в собі...
ЩАСЛИВИЙ ДЕНЬ СМЕРТІ 2
Оригінальна назва: HAPPY DEATH DAY 2U
Період прокату: з 21.02.2019 по 27.02.2019
Час показу та вартість: 15:00 (55-60 грн.)
Студія: Universal
Країна: США
Жанр: хорор
Режисер: КРІСТОФЕР ЛЕНДОН («Щасливий день смерті», «Паранормальне явище: Примарний світ»).
В ролях: ДЖЕССІКА РОТ («Щасливий день смерті», серіали «Пліткарка», «Поліція Чікаго»), ІЗРАЕЛЬ БРУСАР («Щасливий день смерті»), РУБІН МОДІН («Щасливий день смерті»).
Обмеження: 16+
Успішний молодіжний хорор продовжується! Минуло 2 роки з часу подій першого фільму, Тріш і компанію знову затягує у жахливу петлю часу, в якій вона переживає власний день смерті. Щоб розірвати це моторошне коло, героям доведеться з’ясувати причини загадкового феномену…
LEGO ФІЛЬМ 2
Оригінальна назва: LEGO MOVIE 2
Період прокату: з 21.02.2019 по 27.02.2019
Час показу та вартість: 10:50 (50-55 грн.)
Студія: Warner Bros. Pictures
Країна: США
Жанр: анімація
Режисер: Майк Мітчелл (
Над Бріксбургом нависла страшно загроза: загарбники з космосу LEGO DUPLO® руйнують місцевість навколо швидше, ніж жителі міста встигають її перебудовувати. «Lego Фільм 2» об’єднує усіх героїв у новій пригоді, місія якої – порятунок рідного міста. Боротьба за перемогу і відновлення гармонії зі всесвітом LEGO занесе Еммета, Люсі, Бетмена та їхніх друзів не лише у далекі й нерозвідані світи, але й у загадкову музичну галактику! Це випробування перевірить їх на мужність, креативність і майстерність навичок будівництва і покаже, які вони особливі!